Kjell Birkeland underviser på Menighetsskolen dag 1.

Menighetsrådgiver i Misjonskirken Norge, Kjell Birkeland, taler på gudstjenesten søndag 16. september kl. 11.00.

Birkeland, som i flere år var pastor i Grimstad Misjonskirke, kjenner menigheten fra modul 1 av Menighetsskolen i vinter. Denne helgen er han tilbake sammen med kollega, pastor i Bryne Misjonskirke Thomas Aas Pedersen. I tillegg til å ha undervisningen på Menighetsskolens modul 2 «Forandring» fredag og lørdag sammen med sistnevnte, vil Kjell også tale i søndagens gudstjeneste.

Dette bør du få med deg! Det blir også lovsang og søndagsskole/ Between-opplegg parallelt med talen. OG årets konfirmantkull skal presenteres.

Det er Kåre Heimvoll som leder gudstjenesten.

Skriv en kommentar

*

E-postadressen din vil ikke bli publisert.

2015 © Misjonskirken
Top
Følg oss: