Hjertelig velkommen til kveldsmøte søndag 24. oktober kl. 19:00. Geir Myra skal tale, og Jorunn Rudlende har lovsangen.
Se andre nyheter
Onsdagskafe og bønnemøte
Onsdag 18. mai blir det onsdagskafe kl. 12, Kåre Heimvoll kommer for å fortelle om vindmøllene på Lista. På kvelden blir det bønnemøte fra kl. 19:00-20:00.
Alle sammen møte kommende søndag
Hjertelig velkommen til Alle sammen møte på søndag 15. mai kl. 11:00.
Gi Jesus videre har nå åpnet for påmelding!
Gi Jesus videre er en konferanse for deg som vil at de som vokser opp får en tro på Jesus som varer livet ut.
Velkommen til kveldsmøte
Hjertelig velkommen til kveldsmøte 8. mai kl 19:00. Markus Kvavik kommer for å tale og Jan Erik Ødegård leder lovsang.
Ny pastor i Farsund Misjonskirke!
Markus Kleppe har takket ja til jobben som menighetspastor i Farsund Misjonskirke.
Kveldsmøte
Søndag 1. Mai kl 19:00 er det kveldsmøte i Farsund Misjonskirke. Tale får vi av Einar Ellingsen, og Jorunn Rudlende leder lovsangen.
Konfirmant 2023?
Farsund Misjonskirke gleder seg over å kunne invitere til konfirmasjonsundervisning skoleåret 2022/2023.
Bønn- og lovsangsmøte
Søndag 24. april kl. 19:00 blir det møte med fokus på bønn og lovsang. Det blir derfor ikke tale denne gangen. Marianne leder lovsangen, og det blir kirkekaffe etter møtet.