Gjensyn med Bryne-pastor – og barnekirke

Pastor i Bryne Misjonskirke, Thomas Aas Pedersen, taler på gudstjenesten søndag 7. mai kl. 11.00. Og det er barnekirke med middag.

På søndag starter vi en ny taleserie – Hvordan har jeg det egentlig? Dette er en taleserie som skal fokusere på hvordan livet av og til kan være utfordrende og krevende.

Nå på søndag får vi altså storfint besøk av Thomas Aas Pedersen, pastor i Bryne Misjonskirken, som skal tale for oss. Mange husker ham fra vi gjennomførte Menighetsskolen, der han var en av de som underviste vår menighet. Det blir med andre ord et gledelig gjensyn.

Det blir også barnekirke med middag etter gudstjenesten. Alt ligger med andre ord vel til rette for en flott søndag i Misjonskirken!

Velkommen skal du være kl. 11.00 på søndag!

Se andre nyheter

Adventsgudstjeneste.

Adventgudstjeneste søndag kl. 11.00

På søndag er du hjertelig velkommen til adventsgudstjeneste kl. 11.00.

Se mer »

Konsert med Trond Evenstad, Arvid Lunde og Pål Lennart Horne i Misjonskirken fredag 24. november.

Fin førjulskonsert

Trond Evenstad og hans trio sørget for at de fremmøtte fikk førjulsstemning på konserten i Misjonskirken fredag kveld.

Se mer »

Gudstjeneste 17. september 2023. Pastor Markus T. Kleppe taler.

Gudstjeneste og barnekirke

På søndag er du hjertelig velkommen til gudstjeneste og barnekirke kl. 11.00 i Farsund misjonskirke.

Se mer »

Juleblomst-aksjonen 2023

I februar reiser vi på tur med konfirmantene til Romania hvor de skal bli kjent med et misjonsarbeid som Make a Change støtter i Calarassi – en by 2 timer sør for Bucharest.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Josefina Gniste fremfører sangen «I din närvaro».

Se mer »

Vokalist Trond Evenstad har med seg pianist Pål Lennart Horne (t.h.) og Arvid Lunde (t.v.) til Farsund Misjonskirke fredag 24. november kl. 19.00.

Førjulskonsert med Telemark-trio

Fredag 24. november kl. 19.00 blir det førjulskonsert i Misjonskirken. Dette bør du få med deg!

Se mer »

Einar Ellingsen taler.

Han taler på gudstjenesten

Einar Ellingsen taler på gudstjenesten førstkommende søndag 19. november kl. 11.00.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Andraé Crouch synger «The Promise».

Se mer »

Alle sammen-gudstjeneste

Alle sammen-gudstjeneste

Velkommen til Alle-sammen-gudstjeneste på søndag kl. 11.00.

Se mer »